Strona główna

Rolety materiałowe
   System mini
   System micro
   System plus
   System Luisa
   System Dekolux
   Roletki dzień/noc
Bramy rolowane
Rolety zewnętrzne
   Adaptacyjne
   Podtynkowe
   OPOTERM
System sterowania radiowego
   System Nicescreen
   System NiceWay
Napędy
Markizy
Moskitiery
Maty bambusowe i słomkowe
Plisy
Żaluzje pionowe - verticale
Formularze zamówień
NASZA OFERTA

System NiceWay

System sterowania radiowego do sterowania automatyki markiz i rolet z dowolnego miejsca wewnątrz domu oraz bram garażowych bez wysiadania z samochodu.

System NiceWay bazuje na grupie modułów nadajników, które mogą być umieszczone w czterech rodzajach uchwytów, aby stworzyć elastyczną ofertę rozwiązań "szytych na miarę". Chociaż nadajniki, dostępne jako 1 80 grupowe lub nawet 240 kanałowe, są bardzo niewielkich rozmiarów, niezwykle łatwo się nimi posługiwać. Wybierając z pomiędzy różnych dostępnych naściennych, lub stolikowych uchwytów, możemy kontrolować każde urządzenie w obrębie domu czy ogrodu w pełnej zgodności z systemami sterowania Nice 433,92MHz: Ergo, Plano, FloR i VeryVR. By chronić układ elektroniczny przed brudem i wilgocią, gumowa membrana przycisków jest integralnie związana z obudową modułu nadajnika. NiceWay może być używany wszędzie w obrębie domu, garażu, salonu, kuchni a nawet w łazience.
Wyszukane materiały odporne na uderzenia, perfekcyjne wykończenie, oraz ważne cechy konstrukcyjne: odporność na zużywanie, wygoda i łatwość użytkowania są zagwarantowane poprzez uznany na całym świecie i wielokrotnie nagradzany design Nice. Wybór standardowych lub personalizowanych rozwiązań jest ogromny, dzięki szerokiemu zakresowi kolorów i wykończeń.


  wróć
 
Mapa serwisu powered by ateon CMS v 2.4 copyright (c) 2004-2009  Atirius Soft - Dębica