Strona główna

Rolety materiałowe
   System mini
   System micro
   System plus
   System Luisa
   System Dekolux
   Roletki dzień/noc
Bramy rolowane
Rolety zewnętrzne
   Adaptacyjne
   Podtynkowe
   OPOTERM
System sterowania radiowego
   System Nicescreen
   System NiceWay
Napędy
Markizy
Moskitiery
Maty bambusowe i słomkowe
Plisy
Żaluzje pionowe - verticale
Formularze zamówień
O FIRMIE

Nasza firma specjalizuje się w produkcji i montażu wszelkiego rodzaju systemów zaciemnień i zabezpieczeń wnętrz. Obecnie w ofercie posiadamy kilkanaście systemów. Są to m.in.: rolety tekstylne wolnowiszące i w prowadnicach, rolety zewnętrzne, żaluzje poziome, żaluzje pionowe (verticale), maty bambusowe i słomkowe, plisy, siatki przeciw owadom (moskitiery) oraz rolowane bramy garażowe.

Wszystkie produkty są w bogatej gamie kolorystycznej i wzorniczej o różnym poziomie zaciemnienia. Nasz asortyment produkowany jest na bazie najwyższej jakości komponentów, które sprowadzamy bezpośrednio od renomowanych producentów, dzięki czemu możemy zaoferować wysokiej jakości produkt, za konkurencyjnie niską cenę.

Wśród odbiorców firmy znajdują się zarówno osoby prywatne, instytucje jak i odbiorcy hurtowi. Nasze najsilniejsze strony to: przyjazne nastawienie do klientów, elastyczne podejście do rynku, bardzo bogata oferta, szybka realizacja zamówień i konkurencyjne ceny. Oferujemy również doradztwo w zakresie doboru właściwego produktu i sporządzamy szczegółową ofertę cenową. Oferowane przez nas materiały posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny. Wszystkie nasze wyroby objęte są gwarancją.

  wróć
 
Mapa serwisu powered by ateon CMS v 2.4 copyright (c) 2004-2009  Atirius Soft - Dębica